Wersja Archiwalna

Warhammer - mapy miast


Jesteś tu nowy? Chcesz sie rozejżeć po okolicy? Proszę bardzo. Oto dwie mapy, jedna przedstawia Talabheim wraz z najbliższą okolicą, zaś druga to dokładna mapa samego miasta.


To własnie ta mapa. Miasto Talabheim w całej okazałości. Jak chcesz to moge ci zaznaczyć co ważniejsze miajsca. To piekna mapa. Jest wykonana w czerni i bieli, ale dzięki temu wytrzyma nawet najgorsze traktowanie i nadal będzie czytelna.Więc opuszczasz juz nasze piękne miasto? No dobrze... Mam jakąś mapę Marienburga. Jest całkiem niezłej jakosci i do tego jest dokładna. Są na niej wszystkie budynki które powstały po ostatnich zamieszkach... Słyszałeś o zamieszkach w Marienburgu, prawda? Tam zawsze coś się dzieje...Mam też mapę Middenheim jeśli byś chciał zawitać do miasta Białego Wilka. Co? Jesteś sigmarytą? To lepiej sie tam z tym nie afiszuj za bardzo.

No tak, jesteś jeszcze na tyle młody, aby zaspokoić damy z Mousillon. Ale uważaj, one potrafia robić ustami takie sztuczki, że aż się oczy zapadają ;) Dzieki tej mapie na pewno trafisz do jakiegos odpowiedniego lokalu. Lub w dowolne inne miejsce.

I do tego szukasz przygód? A słyszałeś kiedyś o Skavenach? Troche informacji możesz znaleźć w tym krótkim opracowaniu. Jeśli zdecydujesz sie zadrzeć z nimi to moze przyda ci sie ta mapka. Jest wykonana na kawałku ludzkiej skóry i nie mam zielonego pojęcia dokąd prowadzi, chociaz wydaje mi się, że to jest jakiś fragment systemu miejskich kanałów. Nie wiem tez zupełnie, jak się u mnie znalazła. Nie dopytuj się... No to teraz przesadziłeś. Karl, Franz, pokażcie panu wyjście!