Wersja Archiwalna

Górnik

GÓRNIK
Przydałaby się kopalnia. Jak to?! Nie ma kopalni? Trudno…Przekopię krater.

Przed tym całym syfem zawód ceniony, jak każdy inny zresztą. Teraz? Po co oni komu? Przecież i tak lepiej palić mutanckim truchłem, niż węglem, a złoto jest w dzisiejszych czasach jest gówno warte. Dlaczego więc, ta wąska kasta brudnych, śmierdzących kopaczy nadal istnieje? Powiem Ci. Tylko oni potrafią dokopać się tam, gdzie można znaleźć coś wartościowego, umieją „oszukać” promieniowanie w czym nie pomoże ci nawet najlepszy licznik Geigera. Gdzie żyją? Zapytasz pewnie, odpowiem Ci więc: Tam, gdzie jest im najlepiej-Pod ziemią. Tak, wcale Cię nie zwodzę, gdy idąc przez pustynię napotkasz wąski, głęboki otwór, możesz być pewien, że to brama do ich podziemnej metropolii. Nie wierzysz mi? Trudno…ja sam sobie nie wierzę, ale skoro powstała taka legenda, to musi być w niej ziarnko prawdy…Nie sądzisz?

Cechy:

Stalowe Przedramiona

Tak, tyle lat kopania nie poszło na marne…ręce masz mocne jak sam Stallone…Nie wiesz kto to taki? No…taki aktor…Nie słyszałeś o nim? Twoja strata. W każdym razie, dostajesz +1 do budowy przy testach z użyciem rąk.

Wykrywacz Staroci

Idziesz, idziesz, idziesz…Nagle, co to?! Dziwny błysk…Biegniesz 2 kilomety bez przerwy, i okazuje się, że znalazłeś idealnego Glocka. Ciekawe co za idiota go tu zostawił, nieważne. Ważne jest to, że przy twoich testach na Spostrzegawczość otrzymujesz +2 do percepcji