Wersja Archiwalna

Gildia RPG - Wznowienie działalności serwisu

Witam, po dosyć długiej, trwającej przeszło 2 lata przerwie, postanowiliśmy wspólnie z dawną redakcją reaktywować serwis GildiaRPG.pl. Niestety nie wszyscy ze starej Kapituły mają wolny czas, toteż postanowiliśmy wprowadzić nieco zmian w serwisie. Pragniemy by nasza witryna znalazła się miejscem chętnie odwiedzanym przez graczy zarówno papierowego RPG, jak i popularnych komputerowych gier cRPG oraz MMORPG. Rozszerzamy więc znacznie swoją działalność i zajmiemy się w znacznie szerszym zakresie grami związanymi w jakikolwiek sposób z RPG. Już niedługo znajdziecie więc u nas wszelkie informacje na temat znanych powszechnie tytułów serii Baldur's Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights, powiązanych bezpośrednio z cRPG jak i troszkę luźniej powiązane z typowym RPG Diablo i temu podobne gry. Postaramy się by serwis rósł w siłę, by każdy zapalony gracz znalazł u nas informacje oraz wsparcie na temat swojej ulubionej gry.

Powyższe tytuły to oczywiście przykładowa tematyka, jaka zagości na naszym portalu. Postaramy się zająć także poważniejszymi tytułami typu World of Warcraft. Dotychczas ciężko było znaleźć informacje na temat wielu różnych ciekawych pozycji cRPG w naszym rodowitym języku i to właśnie chcielibyśmy zmienić. Obecnie w przygotowaniu jest nowy panel administracyjny oraz wygląd strony. Już niedługo światło dnia ujrzy całkowicie odmieniony design naszej witryny i mamy nadzieję, że przypadnie on wam do gustu. Staramy się uczynić go możliwie klimatycznym i jednocześnie czytelnym. W zasadzie jasność dostępu do informacji jest tutaj priorytetem.

W związku ze znacznym rozszerzeniem działalności serwisu ogłaszam nabór do ekipy. Jeśli jesteś zapalonym graczem, posiadasz wiedzę na temat jakiejś konkretnej gry związanej z cRPG/RPG, serdecznie zapraszamy. Może akurat ty otrzymasz u nas swój wymarzony kącik gdzie będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą z innymi graczami. Wiadomo, że nie każdy umie tworzyć strony internetowe od strony technicznej. Wiele z tych osób posiada jednak unikalną zdolność pisania ciekawych, porywających wręcz artykułów i właśnie dla takich osób skierowane jest to ogłoszenie. Nie musisz znać jakichkolwiek zasad tworzenia stron by móc u nas prowadzić jakiś dział, by być współtwórcą jednego z klimatyczniejszych serwisów ostatnich lat. Wspieranego przez zaawansowane skrypty od strony technicznej i co najważniejsze tworzonego przez zgraną ekipę, chętną do pomocy także młodym zaczynającym dopiero przygodę z autorskimi tekstami.

Każdy, kto chciałby pomóc w tworzeniu serwisu, jest u nas mile widziany. Postaramy się znaleźć dla Ciebie drogi czytelniku jakiś kącik. Jeśli więc umiesz składnie pisać, znasz zasady poprawnej polszczyzny i umiesz je stosować zapraszam do napisania krótkiego zgłoszenia na email: ammorcin@gmail.com bądź też na krótką rozmowę GG: 7679730.

Opiekę nad redaktorami w naszym serwisie sprawować będę ja czyli Mmorcin oraz nowo powołany Redaktor naczelny Daikoku. Jeśli macie więc jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu, jego działalności oraz zasad rekrutacji do ekipy, możecie się zgłaszać zarówno do mnie jak i właśnie do Daikoku (LukSo - na Forum).

Prace nad nowym wyglądem i systemem działania witryny powoli dobiegają końca. Pozostało formowanie ekipy toteż liczymy na waszą pomoc. Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za wszelkie e-maile jakie otrzymaliśmy od naszych czytelników z prośbami o reaktywację Gildii. Do zobaczenia wkrótce.

Z poważaniem, Marcin Szymkowiak (Mmorcin).