Wersja Archiwalna

Zodd The Immure by Abyss Studios

Na Kickstarterze, popularnej platformie oferującej możliwość zebrania funduszy na produkcję wymarzonego produktu od społeczności, pojawił się projekt nowej gry cRPG zatytułowanej Zodd the Immure.

Jest to gra sci-fi RPG w której gracz otrzymuje swój własny statek kosmiczny i wyrusza w podróż by odkrywać niezbadane zakątki wszechświata i badać niezamieszkane przez ludzi planety. Bada społeczeństwa obcych i stara się ocalić ludzką rasę.

Postać gracza można w pełni przystosować do włas
nych upodobań. Wszelkie podjęte podczas rozgrywki decyzje mają długofalowe skutki i wpływają na możliwości wyboru jakie będziemy mieli przy okazji rozwiązywania konkretnych konfliktów czy też misji w przyszłości.


Wszystko zaczyna się w chwili gdy prowadzony przez nas bohater odkrywa, że tak jak reszta ludzi pracuje bezcelowo dla brutalne rasy obcych. W pewnej chwili podejmuje decyzję, że już DOŚĆ! Rzuca pracę, kradnie statek kosmiczny i wyrusza w podróż. Podczas jednej z pierwszych przygód napotkamy na HOST 4, nieznaną formę życia która nada nam kluczową dla rozgrywki umiejetność bedącą jednocześnie unikalnym aspektem mechaniki gry: możliwość przyjęcia postaci dowolnej, istniejącej w świecie gry obcej rasy.

To tylko początek fabuły. Więcej szczegółów na temat rozgrywki oraz grafiki można znaleźć tu: Link

Gra zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością będziemy śledzić jej losy.