Wersja Archiwalna

World of Warcraft: MOP - Już niedługo PVP Sezon 15!

Jak potwierdził kilka tygodni temu Senior PVP Designer Brian Holinka developerzy WoW'a planują dodatkowy Sezon PVP jeszcze przed zakończeniem dodatku Mists of Pandaria. Obecnie mamy 14 sezon i możliwość zdobycia w nim przedmiotów o Ilvl (item level) 522. Przewidywana data zakończenia sezonu 14 to 19 lutego.

Sezon 15 potrwa około 20 tygodni i przyniesie nam możliwość zdobycia sprzętu o ilvl coś koło 540-548. Wraz z nowym Patchem i sezonem wprowadzonych zostanie kilka zmian. Zdecydowanie najbardziej odczuwalną i wartą opisania zmianą w stosunku do teamów zawierających postaci leczące będzie skrócenie czasu po jakim aplikowany jest debuff Dampening czyli obniżenie efektu leczenia oraz wszelkiego rodzaju absorbów. Ma to zapewne zapobiec długim walkom i sprawić, że gra będzie może bardziej dynamiczna i zróżnicowana. Nie będzie długich monotonnych walk, podczas których żadna z drużyn nie jest w stanie odpowiednio ubić drużyny przeciwnej i tak naprawdę obie marnują czas.

Taka jest bynajmniej teoria... Zapewne wielu z Was się zgodzi z tym jednakże takie podejście ma też wielu przeciwników. Sam Holinka wyraża swoję wątpliwości co do trafności decyzji Developerów. Jak będzie... pożyjemy, zobaczymy. Tymczasem zapraszamy do walki w obecnym trwającym jeszcze sezonie 14!