Wersja Archiwalna

World of Warcraft - Warlords of Draenor PVP

Blizzard ostro pracuje nad następnym dodatkiem do World of Warcraft - Warlords of Draenor. Wiele zmian dotyczy zwłaszcza PVP jako iż to właśnie rozgrywki PVP są główną atrakcją BlizzCon'u. Co nam szykuje Blizzard?

Trial of The Gladiator

Nowy system rankingowy Aren - Każdy gracz, który zgłosi swój udział w Trial of the Gladiator zostanie nań wpuszczony, udostępniony mu zostanie sprzęt, enchanty oraz gemy. Podobnie jak na serwerach Arena Tournament cała rozgrywka dla wszystkich graczy ma za zadanie sprawić, że każdy będzie zaczynał z tej samej "belki" startowej. Chodzi o zniwelowanie dysproporcji sprzętowych.

Jak tylko system będzie aktywny każdy gracz będzie mógł się zapisać do kolejki ale rating będzie można zdobywać tylko w wyznaczonych z góry terminach. Sprawi to, że doświadczeni gracze będą mogli się spotkać na swego rodzaju turnieju i sprawdzić swoje doświadczenie w prawdziwej walce!

Skirmish - treningowe areny powracają!

Co tu dużo mówić. Kiedyś już były. Potem je usunięto. Aktualnie do nich powracamy, przy czym Blizzard oczywiście je delikatnie dopieścił i wprowadził kilka ciekawych udoskonaleń. Przede wszystkim teraz nawet za wygranie Skirmish Areny będziemy dostawać Honor + jakiś bonus. Tym bonusem może być Gold, Honor, a nawet Conquest Points! Nie wykluczone ponadto, że Blizzard doda jeszcze jakieś inne dodatkowe nagrody... Może jakieś ciekawe zwierzaczki?...

Spectator Invite System

Któż z Was grając Areny nie marzył o tym by Wasza druga połówka albo inni znajomi mogli z trybuny arenowej oglądać wasze walki... Teraz będzie to możliwe. Z pewnością pomoże to wszelkim Turniejom organizowanym przez prywatne strony i zrzeszenia graczy WoW'a