Wersja Archiwalna

Elder Scrolls Online - Relacje z BetyW zeszłym tygodniu ruszyły Beta testy długo wyczekiwanej przez fanów produkcji The Elder Scrolls Online. Testy głównie skupiały się na grze PVE jednak wykonano także Stress Test wrzucając graczy na wielki obszar gdzie mogli walczyć o wpływy i przygotować się do wielkiej bitwy o bycie Imperatorem! Poniżej zamieszczam linki do kilku artykułów opisujących odczucia graczy po próbnych testach. Zapraszam do lektury, oglądania Screenów oraz Filmików. Już niedługo przyjdzie nam wziąć udział w prawdziwym teście PVP!

Kilka wybranych opinii (+ wolne tłumaczenie)

  • Canadian Online Gamers – "To jak powrót do starego przyjaciela, i nie trwało długo zanim porzuciłem główny wątek questowy i zająłem się exploracją świata - takiego właśnie Elder Scrolls oczekujemy"
  • Capsule Computers – "Jeśli tak dalej pójdzie to gra dostarczy nam wspaniałej historii i pięknego intrygującego świata do odkrycia."
  • CNet – "Tworzenie postaci to mini gierka zawarta w głównej produkcji. Mamy wszystkie standardowe suwaki, zaczynając od ustawienia szerokości policzków aż po wysokość brwi - podobnie jak w innych produkcjach The Elder Scrolls."
  • Culture Mass – "Gra posiada najlepsze efekty graficzne spośród wszystkich MMORPG jakie widziałem. Jest jak Skyrim z kilkoma bardzo dobrymi modami grafiki zainstalowanymi w standardzie."
  • EGM Now – ">Nie mogę się doczekać aż wskoczę ponownie do świata ESO..."
  • Elite Monster – "Podsumowując, projektanci ESO zrobili kawał dobrej roboty, sprostali oczekiwaniom graczy MMO i jednocześnie wprowadzili wiele nowych pomysłów rozbudowując świat Elder Scrolls."

Pełny artykuł wraz z kompletną listą artykułów i filmików: Link